Fiat126.hu - 2024. Március 28. Csütörtök, Gedeon, Johanna napja van.
 

Gazdik - Robee



Sziasztok! Ö az én 1986,07.21. születésû csodapókom. Az elsõ ezen a néven .:-))   29,5 évig egy tulaj,  valós 66,504 km-el végig garázsban  tartva, patika belsõvel eredti stomil gumikkal, jótállási füzettel, merkúros számlával! Mindene mûködik ! Elsõ útja nálam Vácról Gyõrbe gond nélkül 85-90 km / h val teljesítve. Jelenleg hozzáértõ szerelõt keresek Gyõr környékén aki átnézi és elvégzi az ilyenkor szokásos olaj, gyertya gyertyakábel stb cseréket, gyújtásbeállítás stb  de elõzetesen emelõn átnézve nagyon egyben van a kicsike. Bal oldalon felületi rozsda pöttyök a kerékívnél elöl de sehol máshol, sem a pótkerék alatt sem az aksitálca alatt, sem az anblakoknál, sehol... !!! Szinte hihetetlen, de tökéletes az alja és tökéletes a kasztni a szõnyegek alatt is!!! Mindene eredeti, a csomagtér tetõ biciklis sérülés miatt fújva lett, ami látszik is , minimáli színeltérés van az autó többi eleméhez képest.  Persze takarítás , polír ráfér mindenhol Terben a króm lökösök és pár apróság. A többi a még tüzetesebb átnézés után derül ki. Szeretném minél hoszabb ideig az utókornak megõrizni. Új vagyok itt és nem is vagyok autóüszerelõ így bármilyen tanácsot szívesen fogadok tõletek! Köszönöm! Üdv mindenkinek: Robee
309-168-765 , birkmayer@gmail.hu



Fórum

Partnereink



 

Közelgõ találkozók

Képek


  • Papp Zoli
  • Bodza
    Kis Dóra
  • Giallo Ginestra 258
    uz011

  • hollo
  • Hirdetés
    Hirdetés