Fiat126.hu - 2024. Március 28. Csütörtök, Gedeon, Johanna napja van.
 

Club126



Üzenetek visszafelé
Keresés:
Hozzászólások száma: 21431 Oldalak:  <<  1  2  3  4  5  ... 425  426  427  428  429   >>

Hozzászóláshoz be kell jelentkezni!


2004.11.12 18:45:20 (151.)
ZsoLa
Hali! :)

Csak szimplán jelzem, hogy élek. ;)


Üdv:
LZs
2004.11.13 10:43:01 (152.)
nyuszy
Langer Zsolti 11 napja vetette fel, de valahogy elsikkadt.
Konkretizálni kellene a jövõ szombat napirendjét, valamint körvonalazni a klub elfogadandó ütemtervét.
Íme az elhangzottak, kicsit módosítva, ez így kábé jó?


0. napirendi pont - klub megalapítása vagy elfelejtése (5 perc, a döntéstõl függõen a gyûlés folytatása vagy berekesztése)
1. napirendi pont - a szabályzat jelenlegi formájának körvonalként elfogadása vagy elvetése, elfogadás esetén a továbbiakban a vitás
pontok javítása (10 perc)
2. napirendi pont - a szabályzat pontjain végigmenve a vitás pontok megbeszélése, javítása vagy elfogadása (30-60 perc mindenestül)
3. napirendi pont - a jelentkezések alapján személyek megválasztása a vezetésbe és leendõ kontaktpontoknak (30 perc)
4. napirendi pont - a fenti napirendi pontok alapján a jövõ évi programtervezet és egyéb feladtok elkészítése és elfogadása
feladatokra és személyekre lebontva (30 perc, végén határozat)
5. napirendi pont - a fentiek alapján a jövõ évi költségvetés és bevételi források forintosítása, elfogadása (30 perc)

A gyûlésen való aktív részvétel feltétele a Club fórumon elhangzott hozzászólások ismerete (hogy ne kelljen 2x elmondani ugyanazt
;) ).
Minden résztvevõ hozzon egy példányt a Klubszabályzat-tervezetbõl, lehetõség szerint a pénteki állapotából. Ha valaki nem tudja
kinyomtatni, legalább ismerje a tartalmát.

A gyûlés a résztvevõk számától függetlenül határozatképes. A megjelentek a klub alapító közgyûlésének számítanak, ezzel
automatikusan a klub tagjaivá válnak, és az ott elfogadottakat magukra nézve is kötelezõnek fogadják el.
A szavazásoknál vezetve van az aktuális létszám és a szavazatok aránya.
A határozatok jegyzõkönyvbe kerülnek, melyet a gyûlés levezetõje, a jegyzõkönyv vezetõje és további két résztvevõ aláírásával
hitelesít.
A jegyzõkönyvet a gyûléstõl számított 5 napon belül nyilvánosságra hozzuk.
Javaslatom szerint a beszélgetést moderátor vezeti, különben soha nem végzünk.

És még itt van szintén Langer Zsolti billentyûzetébõl származóan egy ütemterv (amibe kicsit belepiszkáltam), amit szintén el kellene
valamilyen formában fogadni:

2004. november 31-ig a klub megalapítása, az elsõ klubtalálkozó meghirdetése, a klub alapszintû informatív weboldalának elindítása
2004. december 31-ig a központ és a régiók végleges struktúrájának felépítése, a vezetõk/szervezõk feladatainak kiosztása,
2004. december 31-ig a klub arculatának megtervezése és elfogadása, a klub végleges honlapjának beüzemelése,
2005. január 31-ig a promóciós tevékenységhez szükséges segédeszközök megtervezése és elõállításának beindítása,
2005. január 31-ig az elsõ 5 régió kiépítése és stabilizálása,
2005. február 31-ig n*100 tagú közösség elérése (klubkasszában n*100*x Ft),
2005. február 31-ig n db. támogató megszerzése,
2005. február 31-ig az elsõ javaslatok kidolgozása a nyári nagytalálkozóra, és így tovább...


Tessék véleményezni, ilyesmi!

És ismét mondanám, hogy aki úgy érzi, hogy tudna és szeretne aktívan beleszólni a klub mûködésébe, az jelentkezzen kontaktpontnak
és/vagy vezetõségi tagnak!

(Ismételten megjegyezném, hogy a fentiek nagyrészt Langer Zsolti 13028-as és 13012-es számú hozzászólásaiból származnak.)



2004.11.13 12:38:38 (153.)
Áron
Gyõr és környéke az viszonylag egy nagy terület kispok szempontbol és az a kérdésem lenne ha egy körzetet nem minden esetben csak egy ember vezetné hanem 2 kontakt pontya lenne?Na persze ezt csak ugy létezik ha a 2 ember közel lakik egymáshoz és nepi kapcsolatban van!Vagy papiron mindenképen csak 1 embert kéne megnevezni és közben a hátérben többenber ügyködne adott esetben!Én gyõrben szeretném ezt megoldani hogy egy kemény gyõri mag legyen ötletekkel szervezésbeni segitségel stb.
Szerintem a Langer Zsolti által megfogalmazott nyuszy által ujra leirt ütemtervek jok ebben a formában a jelen pillanatban!
2004.11.13 13:29:32 (154.)
djsms
Szerintem legyen megyénként (vagyis inkább régiónként) 1-1 kontakpont, aztán majd a taglétszám növekedésével bõvítünk, ha szükséges!
Ellenvetés?
2004.11.13 13:34:25 (155.)
Gabe
djsms #13956: Van. Hiába egy megye pl. fehérvár és dunaújváros, mégis messze vannak egymástól. Nem igazán jó ötlet csak egy fehérvári kontaktpont.

Gabe
2004.11.13 13:36:56 (156.)
djsms
Gabe #13957:
ezért írtam zárójelben a régiót :) Nem feltétlen jelent egy megye egy régiót
2004.11.13 13:38:31 (157.)
djsms
Viszont pl Komárom-Esztergom megyébõl mindössze 1 (aktív) pókost ismerek, így itt saját magam kontaktpontja lennék (egyelõre)
2004.11.13 13:44:14 (158.)
Áron
Ezzel egyet értek mert nagyok megyén belül is a távolságok de nem értetétek amit irtam!Én egy régiorol beszéltem egyeszer 5 emberöl aki már régio lehet de ebbolaz 5 emberböl 2 a kontakt pont!Persze ez most igy durván hangzik mert igy kepásbol 2 ereje van a körzetnek szavazáskor ezért el is vetem a saját ötletem de persze ha már pl 15 tag van egy körzetben akkor már van értelme mert sokkal több ember érdekeit kell képviselni és igy egy 15fös körzetnek 2kontaktpont kéne küldenie ha akar persze és ezt kikéne találni hogy hány fö felet hány kontaktpont lehet!Hogy az érdekek egyenlöen érvényesüljenek!
2004.11.13 13:48:20 (159.)
Áron
djsms: Hogy 1 szeméjes régio legyél az nem lehetséges mert min 5 ember alkothat 1 régiot amig nem találsz még 4 embert kénytelen vagy valamelyik másikhoz csatlakozni!
2004.11.13 13:58:03 (160.)
djsms
Így viszont pont az a helyzet fog elõállni, ami Fehérvás és Dunaújváros esetében. Nagyon messze leszek mindenkitõl, tehát szükséges egy kontaktpont létrehozása ;)
Egyébként ha meg a legközelebbi pontot nézem az valószínûleg Budapest lesz. Ott meg eleve sokan vannak így nem sok beleszólásom lesz semmibe (bár ez nem feltétlen baj, mivel nincs irányítási kényszerem sem hatalomvágyam)
No ha majd megalakult a klub akkor keresek pár tagot!
2004.11.13 14:03:48 (161.)
djsms
Persze elméletileg az alapításkor (eddig) 12-en leszünk ergo max 2 kontaktpont jelölhetõ ki :D
Nah szóval arra akartam csak kilyukadni, hogy amíg ennyire szûkös a csapat elég megyénként 1 azon belül meg ha szükséges régiónként 1-1 kontaktpont.
Számoljatok azzal is, hogy nem 1000 fõvel indítunk!
Továbbá ha egy "elhagyatott" területet nem képvisel senki, vagy csak nagyon messzire van a következõ "lehetõség" úgy onnan kevésbé várhatóak új tagok is!
(ha nem akarjátok, hogy kontakpont legyek akkor nem leszek, akkor legyen valaki más! Gondolom Norbit eleve kizárjátok)
2004.11.13 14:30:02 (162.)
nyuszy
Én ezt a kérdést úgy képzelném el, hogy régiónként egy kontaktpont. Egyszerûen azért, mert ha több is van, az már nagyon bonyolulttá
tenné az adminisztrációt, ráadásul nem lenne meg az az egy ember, akinek mindent kelll tudnia.
Más kérdés, hogy lehet olyat csinálni, hogy a régió látszámának megfelelõ arányú szavazati joggal rendelkezik. De ez sem nyerõ, mert
ha Gyõrben van 15 tag, akibõl csak 3 szavazott egy kérdésben, Balatonborzasztón meg csak 5 ember van, de az mind szavazott, akkor mi
van? Tehát nem hiszem, hogy az agyonszabályozottság irányába kellene elmenni. Úgy vélem, ha már ezeknek kellene eldönetni a
dolgokat, régen rossz lenne, nem?
Az elhagyatott területek képviseletére nem tudom, milyen megoldás lenne.

A régiók mérete tényleg változó, ahogy az már le lett írva, lehet egy megyében akár három régió is, meg egy régió átfedhet három
megyét is, ez majd kialakul.

Ha most helybõl azzal kezdenénk, hogy csak az 5 fõs régiók létezhetnének, akkor lenne összesen 1 db. Pesten :)
Így hát most azt kellene tenni, hogy ahol érdemesnek tûnik Régiót létrehozni, és van is rá legalább egy ember, ott most kijelölünk
egy Régiót. A szabályzat értelmében egy Régió három hónapig mûködhet úgy, hogy nem teljesíti a feltételeket. Ez azt jelenti, hogy
minden KP-nek február 20-ig van ideje összeszedni az 5 (vagy ahányat elfogadunk) embert.



2004.11.13 14:32:46 (163.)
Áron
djsms: Meg értelek hogy ha nem vagy kontak kiesik a környéked mindenböl de nem adhnatunk minden embernek aki 1 magában éldegél kontakt ponti jogot mert akkor szavazáson nem fer a dolog!Az elején szerintem ne legyen x föhöz kötve a kontaktpont hanem az elsö negyed év után kösük ahoz hogy téleg legyen terjeszkedés egy picit vagy minden uj kontakt pont az elsö negyed évében légyszámtol függetlkenül él és az alatt a negyed év alat csak sikerül 5före kibövitenie a tagot számát és akkor megmarathat mint régio!Ha nem akkor meg a hozzá legközelebb esö régio részét képezi adig amig nem talál embereket!
2004.11.13 14:35:02 (164.)
nyuszy
Áron:
De jó, pont ugyanezt írtam én is :)



2004.11.13 14:36:33 (165.)
djsms
Szerintem az elsõ idõkben nem is szükséges külön kontaktpont, hanem mindenki legyen az! Ha már megvan a kellõ létszám, akkor van értelme errõl beszélni! Ha nagyon nagy a ragaszkodás a szabályzathoz akkor ezt így vegyük bele, vagy majd késõbb módosítsuk azt!
2004.11.13 14:37:16 (166.)
djsms
Remek, mindhárman ugyanúgy gondoljuk :D
2004.11.13 14:39:27 (167.)
djsms
Nyuszy ha megkérlek rá megírod nekem mailben a megyémbélieket és elérhetõségüket? Ha az utóbbi nem megy legalább a neveket, hogy tudjam hányan vagyunk :)
2004.11.13 14:45:04 (168.)
Áron
nyuszy: én akkor mikor megirtam még nem láttam hogy te mit irtál :) De ezek szerint ez jo ugy ahogy le irtuk hamár 3man más szavakkal de ugyan azt irtuk le :)
2004.11.13 14:47:02 (169.)
nyuszy
djsms #13971:
Szerintem kellenek kijelölt emberek, mert még a végén egymás elõl fogják az egy helyen lévõk elhalászni a tagokat :)

djsms #13973:
1. Biztos, hogy nincs minden potenciális tag beregisztrálva a Fiat126.hu-ra, még az onlájn emberek közül sem.
2. Szerinted én minden településrõl tudom, hogy melyik megyében van? ;)



2004.11.13 14:49:43 (170.)
Áron
Lemerem fogani nyuszy ezt reagálja vagy reagálta: Csak hétfön tudom mert nincs netem :)
2004.11.13 14:55:03 (171.)
djsms
nyuszy #13975:
nembaj, lényeg hogy legyenek tagok! :) Ha jól tudom nem jár "fejpénz" egy új tag beszervezéséért így nincs elhalászás! :)
2004.11.13 15:09:17 (172.)
djsms
nyuszy #13975:
b, pont oké :)

akkor szeretnék megkérni minden Komárom-Esztergom megyeit, hogy jelentkezzen nálam! :)
2004.11.13 18:31:30 (173.)
ZsoLa
Halihó :)

Én is elfogadom a Langer Zsolt által elõterjesztett napirendi pontokat és ütemtervet :P

Off: tényleg kell egy netcafé szponzornak/támogatónak. Pont ugyanezen a gépen jelentkezett be gcsaba/gorogcsaba a fiat126.hu-ra elõttem. :c)

Ui.: nem törtem fel a rendszert, a jelszavát sem tudom, csak az IE Autocomplete kilistázta a nevét :D


Üdv:
LZs
2004.11.15 08:17:46 (174.)
EASY RAIDER 01
Hali nyuszy!
Bejelentkeztem a szombati közgyûlésre mert nagyon érdekel a dolog de az a bajom hogy a csajomnak fellépése lesz és már megigértem neki hogy ott leszek! azonban ha a gyûlés mondjuk 5ig véget ér szivesen ott leszek! lehet hogy jönne a Peti is még nem tudom majd még megirom! Na csocsi skacok
Easy Raider ÖCCSÉM!!!!!! :) )))
2004.11.15 09:42:17 (175.)
nyuszy
EASY RAIDER 01 #14161:
Hát, remélhetõleg 5-ig mindenképpen végzünk még a finomításokkal is :)
2004.11.15 17:10:59 (176.)
Áron
Hát ja remélem befejezük 5ig és ez eröswen valoszinü is!
Megint abban a kávézoban leszünk?Csak a pincér csajszi kedvé ért :)
Gyõrbõl még valaki jön?
2004.11.15 17:21:04 (177.)
Dömi
lehet én.... :) de még nem tom... majd szerdáig eldõl.... majd meglátom...
2004.11.15 17:48:32 (178.)
mozner
Sziasztok!

Nagyjából elolvastam mindent, az élõben többször elmondottakat csak ismételni tudnám.
Jó ha van klub, lényeges az elnevezése is, de az eddigi tapasztalataim szerint nem mindegy milyen formában mûködik. Egy bejegyzett klubnak többnyire sokkal több kötelezettsége van a különbözõ szövetségek és a hatóságok felé mint ami elõnye ebbõl valaha is származhat.
Szponzortól komolyabb támogatást csak számla és reklámszerzõdés ellenében várhattok, így is csak nagyon nehezen, stabil kapcsolatokkal.
A legkisebb tagdíjat is hatalmas munka és költség beszedni, az elköltésébe pedig mindenki aktívan bele kíván szólni !!!!!! (Jelezni szeretném, hogy egy komolyabb rendezvény elõkészítése és lebonyolítása több százezres vagy milliós tétel. Ilyenben a tagdíj csak "csepp a tengerben" ;)
A klubot vezetni a leghálátlanabb feladat. Senki nem törekedik rá!!! A kötelezettségeket ismerve meg pláne nem! A kezdeti lendület hamar elfogy, nem szabad teljesen komolyan venni. (Vegyétek figyelembe, hogy az itt regisztrált több száz tagból is legfeljebb egy-két tucat aktív.)

Én továbbra is a baráti közösséget javaslom (egyesületet alapítani anyagilag is elég húzós!!!), aztán az idõ úgyis szépen letisztáz mindent. Véleményem szerint így sok felesleges kiadástól és csalódástól kímélnétek meg magatokat és az önszervezõdés is sokkal jobban megy kötöttségek nélkül. (Tanulhattok a mostani club hibáiból és veszekedéseibõl.)

üdv.MG.

u.i.: Augusztus végére mindenképpen szervezünk Keszthelyre egy nagy Fiatos találkozót. Ide várunk minden klubot és baráti társaságot.
2004.11.15 17:53:51 (179.)
Polski
Mozner Géza: lehet hogy igazad van, DE mi ezzel tisztában vagyunk és válaljuk ugye pajtik?
2004.11.15 18:20:14 (180.)
Áron
mozner: Az tény és valo hogy nem lesz egyszerü dolog a klubot rendbe tartani szerintem senki nem gondolja gondolta hogy bejegyzett klubot kéne csinálni mert azzal sok a gond!A ponzorok hát szerintem ugyis azok lesznek elsö körben ahova alapba is járunk vásárolni, javitani és mivel ismerjük öket és nem valami hüde nagy cégek és igy is támogatni fognak minket föleg ha látják hogy igaz nem hivatalos de elég határozott és komoly a banda és nyerhet azzal hogy támogat minket!Ha meg egy télleg nagy cég akar támogatni minket akkor együntetüen arra vogsolunk majd hogy ezért érdemes be jegyeztetni és akkor megteszük!
2004.11.15 19:13:02 (181.)
nyuszy
Áron #14210:
A helyszínt Sanyi intézi, szal én nem tudom, hol leszünk :)

mozner #14215:
Köszi, hogy leírtad, én is ezt próbáltam elmondani, de neked jobban megy :)
Egyébként az elképzelés pont az, hogy a kötöttségekbõl csak annyit tartani meg, ami arra szolgál, hogy elkerülhetõek legyenek az
elõzõ klubok hibái, viszont az 1989/II. törvény értelmetlen kitételei még ne kerüljenek be a dologba.
Remélhetõleg a lelkesedés nem fog túlzottan elapadni, és pont azért nem egy ember kezében van a vezetés, hogy ne lehessen abból baj,
ha valaki nem tud foglalkozni a dologgal, ráadásul így nem is kerül túl nagy felelõsség egy ember vállára.

Áron #14219:
Te szponzorok alatt a kedvezményt adó partnerekre gondolsz, Géza a forintosítható támogatást adó szponzorokra gondolt.
Elõbbit viszonylag könnyen lehet találni, utóbbit tényleg nehéz. És pont azt mondja, hogy szponzor pénzt csak úgy ad, ha errõl áfás
számlát kap, azaz nem egy egyesületen megy keresztül, hanem egy cégen.



2004.11.15 20:56:36 (182.)
Áron
Akkor sanyi: A multkor látadaszinvonalat ami a pincér csajt illeti az alá ne add csak fölé :)

nyuszy: OKé bocsi téleg félre értetem és azu téleg már nehezebb ügy!De még ugy soha nem volt hogy sehogy se lett volna!Csak megolgyuk azt is!
2004.11.16 02:24:11 (183.)
baz
Sziasztok!

Nyuszy: Koszi a jelentkezest !Mostanaban nnem voltam netkozelben.

Baz
2004.11.16 07:15:53 (184.)
djsms
azon gondolkodtam, hogy ha meglesz az új szerverem (végre már) akkor bevállalnám a klub levelezését :) vagyis minden klubtagnak lehetne @klubneve.tld -s mailja :) vírus és spam szûrve!
2004.11.16 11:26:11 (185.)
sanyi
Hát izé.. én szervezem ?!?! gondolom ott ahol multkor.. ha éppen nem avatnak senkit sem tiszté ott a környéken.. mondjuk ha jól emléxem ez multkor sem okozott gondot ;)

Áron: melyik is volt ? van egy aki fekete hosszú csizmában szokott lenni full fekete cuccban szerintem az aranyosabb ;)
2004.11.16 16:52:40 (186.)
Áron
sanyi: Nem tudom akkor csak egy csaj volt ott!Azt tudom hogy magas csaj volt viszanylag :) és határozott mell bedobásal :) De bizok benned hogy jo izlésed van!Micoda fontos klubot érintö kérdés :c) de hát a részletekre is oda kell figyelni :)
2004.11.16 21:03:01 (187.)
nyuszy
Már elég régen felvetõdött, de nem annyira írt senki semmit a klub nevének témájában.
Szóval a feladat az lenne, hogy kellenének alternatívák a klub nevére, mert jelenleg csak a "Club 126"-ból lehet majd választani :)
Beszéltem KG-vel, elvileg már összeszedtek egy pár lehetségeset régebben, reggelig eljuttatja hozzám, és akkor én kiírom.
Szóval jöhetnek az ötletek!

A szombat jelenleg a következõképpen néz ki:
0. Akarunk-e klubot?
1. Jó-e kiindulásnak a jelenlegi klubszabályzat-tervezet?
2. Klub felépítésének, mûködésének megvitatása, a klubszabályzat-tervezeten végigmenve. Az jelenleg csak egy tervezet, így bármely
pontja megváltoztatható!
3. Személyek jelölése, megválasztása a Vezetõségbe és Kontaktpontnak.
4. Jövõ évi programtervezet elfogadása.
5. A pénzügyi kérdések (tagdíj stb.) megvitatása, elfogadása.

Ahogy látszik, mindenkinek illenék rendelkeznie egy példánnyal a jelenlegi klubszabályzat-tervezetbõl, valamint végiggondolnia, hogy
szeretne-e (és tudna-e) valamilyen pozíciót betölteni. Valamint ha valakinek vannak ötletei a lehetséges programokkal kapcsolatban,
ne tartsa vissza magát :)



2004.11.16 21:11:57 (188.)
Áron
Név: 126 club , kispok club
2004.11.16 21:38:41 (189.)
KeMa
Hungarian Polski Fiat Club? janem, ez túl bonyolult.

a 126 Club az tetszik, ha jól tudom, 125 Clubot már alakítottak az A kategóriás motorosok :)
2004.11.16 22:19:46 (190.)
baz
Hi! A klub 126 nekem is tettszik , lenyegretoro es konnyem negmarad a fejben . Ez a kesobbi reklamnal es terjeszkedesnel jol johet, viszont nekem 1 kicsit sablonos.
Mivel valami ujat akarunk csinalni es elegge fanatikusak is vagyunk , ezert lehetne valami dilis nev , becenev.
A kispok nev nekem bejon m azok valoban mi vagyunk es nagyon sokan tarsitjak azonnal az autohoz.

Pl: Kispokos Club , Kispok Club , ...
Most semmi sem jut az eszembe de amint jon valami leirom

Baz
2004.11.16 22:23:55 (191.)
baz
A lenyeg szerintem !En a Club nevet magyarul irnam nem pedig angolul, es nem kevernek bele idegen nyelvu neveket sem , mert nemzetkozi viszonylatban ugyis mindenki tudja h mi ez a klub hiszem mi is figyelemmel kiserjuk a nemzetkozi klubokat.
Ez csak otlet nehogy a fejemet szegjetek!

Baz
2004.11.17 06:25:35 (192.)
nyuszy
Ami szerintem a Club 126 mellett szól:
- kitalálható belõle külsõsök számára is, hogy mirõl van szó (a Kispók szót pl. nem ismeri mindenki)
- magában foglalja a Fiat 126-ot és a Polski Fiat 126-ot is
- külföldön is megjegyezhetõ (bevallom, nekem a lengyel klubok nevérõl fogalmam sincs, csak a szlovák klub nevét tudom, mert az megjegyezhetõ)
- elég komolyan és jól hangzik ahhoz, hogy egy esetleges szponzor vagy a média komolyan vegye
- egy nagy, országos klubhoz egy komolyabb név illik

Hátránya, hogy tényleg picit egyszerû, de ez szerintem egyben a szépsége is :)
2004.11.17 06:35:17 (193.)
djsms
Én is a Klub 126-ot preferálom, de ezt majd a szavazáson eldöntjük :)
2004.11.17 07:53:01 (194.)
baz
Meggyozttek!
Club 126

Baz
2004.11.17 09:58:03 (195.)
Áron
:) Ez jo kör volt aszem :)
Akkor Club 126 komoly klub, komoly név :)
2004.11.17 10:06:02 (196.)
nyuszy
Eddig viszont csak a Club 126 mellett hangzottak el ervek, biztos, hogy a t
obbi lehetoseg mellett is szolnak ervek. Jo lenne azokat is osszegyujteni!

2004.11.17 15:29:49 (197.)
Szilárd16
Sziasztok!
Sztem is jol hangzana a Klub 126!
Hol is lessz akkor a tali szombaton???Lurdy parkoló,vagy csak ott tali és akkor közösen valahova???mert szivesen bemennék csak nem pokkal hanem tömeg közlekedéssel:( :) .
2004.11.17 16:12:16 (198.)
Áron
A Lurdy nál van a tali onnan megyünk át egy helyre csoportosan!Én is tömegközlekedek mert Gyõrbõl ugy egyszerübb és valaki mellé szeretnék beülni majd!
sanyi: Van melleted egy hely?Ha van fent tartanád nekem szonbaton!
2004.11.17 18:07:02 (199.)
nyuszy
Beszélgettünk KG-vel és LZs-vel a Vezetõség kérdésérõl, és arra jutottunk, hogy így önmagában elég megfoghatatlan, hogy valaki
jelentkezik a vezetõségbe (a kontaktpontoknál egyértelmû a feladat).
Így összeszedtük, hogy kábé milyen fõ feladatkörök vannak (logikai vagy fontossági sorrend nélkül, ahogy eszünkbe jutott), amiket el
kell látni. Így a kiírást módosítanánk úgy, hogy mindenki gondolkozzon el, hogy ezek közül valamelyikbe aktívan bele tud-e
folyni valamint képesnek érzi-e magát rá, és akkor jelentkezzen a vezetõségbe majd szombaton, ha ezekre a válasza igen.
Természetesen ha valaki tud még egyéb fõ feladatkört, ami nekünk nem jutott eszünkbe, akkor írja meg!
Szombaton meg majd megbeszéljük, hogy melyik feladat pontosan mit is takar.

1. Találkozók (országos és promó talik koordinálása)
2. Média (kapcsolattartás a médiával, újságok, tv-k stb. beszervezése egy-egy eseményre vagy csak úgy általában)
3. Kedvezményt adó partnerek (csak felügyelet, a beszervezést nyilván a helyi emberek végzik)
4. Szponzorok (potenciális szponzorok megkeresése, felügyelet arra, hogy a szponzorok egymást ne üssék stb.)
5. Internet (weboldal-motor készítése, karbantartása)
6. Kiadványok (klubkártya, szórólapok, zászló, balázspalicédé)
7. Kapcsolattartás (magyar és külföldi nem csak pókos klubokkal)
8. Offline emberek (offline tagokkal foglalkozás, posta, miegymás)
9. Pénzügyes (pénzügyek kezelése, pontos könyvelése)
10. Szóvivõ (a leghangosabb ember, találkozó vezetõje vagy valami ilyesmi)
11. Grafika & dizájn (arculattervezés, logók meg bizbaszok rajzolgatása kiadványokhoz, esetleg játékok vagy egyéb repicuccok
készítése)
12. Tagok (a kontaktpontokon keresztül a tagok regisztrálása, ilyesmi)

+1. Mûszaki kontakt (tippek, trükkök, tuning stb. - erre nem kell külön ember talán, mindenki máshoz ért)


Kb. ezek lennének elsõ körben a betöltendõ feladatkörök. Nyilvánvaló, hogy egy ember több feladatkört is elláthat (sõt, kell is),
pl. aki a médiával foglalkozik, célszerûen egyben szóvivõ is lehet stb. Valamint egyes pontok (pl. 12.) nem igényelnek rendszeres
munkát.

Ezen kívül még lesznek ideiglenes feladatok, például találkozókon mindenféle szervezkedésbe, adminisztrációba bele lehet folyni,
plusz nyilván lesznek olyan helyzetek, amikor a nem vezetõségi tagoknak a segítségére is szükség lesz.
Ehhez várhatóan sok lelkes ember kell majd a rendezvények méretétõl és az egyéb megvalósítandó ötleteinktõl függõen.

Fontos!
A szombat várhatóan úgy fog kinézni, hogy moderátori vezetéssel átbeszéljük a leendõ szabályzatot stb-t.
Ha ez megvan, akkor a feladatokra jelentkezett emberek közül megválasztjuk a vezetõséget, valamint megválasztjuk a kontaktpontokat.
Várhatóan ezzel olyan 2-3 óra magasságában legkésõbb végzünk.
Utána akik bekerültek a vezetõségbe vagy kontaktpontok lettek, azoknak maradniuk kell, mert utána következik a munka egymás között
történõ pontos kiosztása, leegyeztetése, valamint a közeljövõ programjainak és elvégzendõ feladatainak megbeszélése.
Így aki tényleg szeretne belefolyni az operatív ügyintézésbe, az úgy készüljön, hogy akár estig is eltarthat, mire mindent
egyeztetünk!




2004.11.17 18:51:20 (200.)
mozner
Sziasztok!

Mi külföldön a FIAT 500 CLUB HUNGARY, belföldön a FIAT 500 KLUB MAGYARORSZÁG elnevezést használjuk. Elég régóta elfér egymás mellett a kettõ békésen.
A véleményem az, hogy mivel eddig még nem nyúlta le senki egy nemzetiségre utaló kispókos klub nevét, ne hagyjátok ki a lehetõséget.
A javaslatom pl.: 126 KLUB MAGYARORSZÁG vagy CLUB 126 HUNGARY.

üdv.MG.

Fórum

Partnereink



 

Közelgõ találkozók

Képek


  • Papp Zoli
  • Bodza
    Kis Dóra
  • Giallo Ginestra 258
    uz011

  • hollo
  • Hirdetés
    Hirdetés